На Львівщині виявили автомобіль з понад двома десятками ящиків безакцизних цигарок (ФОТО)
Тютюнові вироби перевозили на Закарпаття з метою їх подальшого збуту
Співробітники головного оперативно-розшукового відділу Чопського прикордонного загону спільно з детективами Територіального управління БЕБ у Львівській області викрили схему незаконного збуту безакцизних цигарок на території Закарпатської області. Про це 17 жовтня повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
У рамках кримінального провадження за ст.204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», правоохоронці зупинили у місті Дрогобич Львівської області мікроавтобус «Volkswagen» української реєстрації, який використовувався у протиправній діяльності.
Під час санкціонованого обшуку у транспортному засобі виявили 23 ящики тютюнових виробів без марок акцизного податку України. Їх разом з автомобілем було вилучено співробітниками БЕБ.
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України
Правоохоронці встановили, що тютюнові вироби перевозили на Закарпаття з метою їх подальшого збуту.
Вирішується питання про повідомлення водієві, який є безпосереднім виконавцем у протиправній схемі, про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ст.204 ККУ.
Читайте також: на Закарпатті місцеві мешканці у стайні виготовляли по 20 тис. пачок сигарет на добу (ФОТО)
Встановлюються інші учасники оборудки.
Тривають слідч дії.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
Коментарі