На Львівщині виявили двох іноземців, які незаконно проживали на території України
Наразі їх помістили у пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства
На Львівщині виявили двох громадян Туркменістану, віком 25 та 29 років, які проживали на території України без відповідних дозвільних документів. Про це інформує поліція Львівської області.
Правопорушників викрили співробітники Управління міграційної поліції у Львівській області під час проведення заходів, спрямованих на виявлення іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.
Поліцейські затримали іноземців та доставили їх до Західного міжрегіонального управління Державної міграційної служби України для з’ясування усіх обставин. Наразі їх помістили у пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Щодо них складено адміністративні протоколи за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Також правоохоронці проводять заходи щодо забезпечення примусового видворення затриманих за межі України, а також встановлюють для них заборони на подальший в’їзд на територію нашої держави.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині молодик побив 65-річного чоловіка
Молодик спричинив потерпілому небезпечні для життя в момент заподіяння тілесні ушкодження
Львівщина попрощається з Героєм Андрієм Кузьмином
Андрій - командир 2 відділення мобільного зв'язку, взводу мобільного зв'язку ,роти з’язку, батальйону управління військової частини А0284
ЛНМУ ім. Данила Галицького готуватиме фахівців з нових спеціальностей
Вже цьогоріч Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького пропонуватиме вступникам опанувати фах за освітніми програмами «Лабораторна діагностика» та «Нутриціологія».
Найкоментованіше
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- ЛМР пропонує помірковане коригування тарифів у громадському транспорті Львова
- СБУ затримала «подвійного» агента, який на оборонному заводі шпигував для фсб та гру рф
Найчитаніше
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Паливний експерт спрогнозував, якою буде вартість дизелю та бензину в Україні
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
- На Львівщині священника відлучили від УГКЦ за повторне одруження
Коментарі