На Львівщині виявили спалах африканської чуми свиней
Поблизу Рави-Руської африканську чуму виявили у трьох тварин
9 липня на території фермерського господарства, що поблизу Рави-Руської, підтвердили випадок африканської чуми у трьох свиней. Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
Як зазначили у департаменті, 9 липня близько 18:26 до них надійшло повідомлення про те, що 9 липня у Рава-Руській громаді у фермерському господарстві зафіксували випадки африканської чуми у трьох свиней. Зокрема у фермерському господарстві знаходиться понад 200 свиней. Однак у департаменті інформацію уточнюють.
Того ж дня відбулося засідання спеціальної комісії, яка вирішує, як діяти далі та запобігти поширенню хвороби серед свиней.
У Львівській ОВА прийняли рішення:
- визначити зони захисту в радіусі 3 км від епізоотичного вогнища в яку входять: територія урочища «Дудове» біля села Річки (Рава-Руська ТГ Львівського районуЛьвівської області) та населені пункти с. Річки та с. Забірʼя;
- визначити зоною спостереження в радіусі 10 км від епізоотичного вогнища наступні населені пункти Белзької ТГ Шептицького району: с.Піддубне та с. Михайлівка, Рава-Руської ТГ с.Рата, с. Шабельня, с. Бурове, с. Зелена Гута, с.Лужки, с. Равське, с. Синьковичі, м. Рава-Руська;
- встановити блокпости поліції на виїзді з урочища «Дудове» з осередку захворювання, щодо не допущення вивозу з фермерського господарства мʼясної продукції та свиней;
- затвердити план-заходи з ліквідації захворювання африканської чуми свиней у фермерському господарстві «ГОВОРІН», що розташоване в урочищі «Дубове» біля с.Річки Рава-Руської територіальної громади Львівського району Львівської області.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі