На Львівщині викрили посадовця Держпродспоживслужби та брокера на систематичних поборах з імпортера морепродуктів (ФОТО)
З липня по вересень 2024 року підприємство 6 разів ввозило товар загальною вартістю понад 6,8 млн грн, а фігуранти за «послуги» отримали майже 1 тис. доларів США
У Львівській області викрили на систематичних хабарях начальника одного з відділів Західного міжрегіонального головного управління Держпродспоживслужби та його спільника-брокера. Фігуранти організували схему систематичних поборів з підприємства – імпортера морепродуктів. У квітні 2024 року фірма, зареєстрована у Дніпрі, розмитнювала партію риби та морепродуктів на одному з митних постів Львівщини. Про це повідомила пресслуба ДБР.
Представника підприємства поінформували, що для безперешкодного проходження митного та санітарного контролю потрібно укласти угоду з визначеною брокерською організацією, яка візьме на себе процедуру оформлення та зберігання товару.
"Комерційний директор брокерської компанії заявив, що за безперешкодне розмитнення та перевірку відповідності якості вантажу підприємство має платити від 150 до 250 доларів США за кожну партію товару.
Кошти комерсант мав надавати для передачі посадовцю Держпродспоживслужби та працівникам митного поста. Брокер запевнив, що лише за такої «співпраці» розмитнення вантажів підприємства відбуватиметься максимально швидко", - йдеться у повідомленні.
З липня по вересень 2024 року підприємство 6 разів ввозило товар загальною вартістю понад 6,8 млн грн, а фігуранти за «послуги» отримали майже 1 тис. доларів США.
16 вересня брокер та посадовець зустрілися з представником компанії-імпортера та отримали від нього 400 доларів США за безперешкодне розмитнення чергової партії товару. Після передачі грошей обох затримали правоохоронці.
Раніше повідомляли: на Львівщині посадовець військової частини примушував солдатів красти пальне (ФОТО)
Зловмисникам повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- Україна має достатньо людей на ще 10 років війни, - нардеп Мережко
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщину з російського полону повернувся воїн Андрій Голаєвич
Коментарі