На Львівщині викрили злочинну групу, яка торгувала психотропами з росії (ФОТО)
Шестеро осіб підозрюються у незаконному обігу психотропних препаратів, четверо вже під вартою, ще двоє - переховуються за кордоном
На Львівщині викрито організовану злочинну групу, яка налагодила незаконний канал постачання та збуту психотропних препаратів російського виробництва. Як повідомили у спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, шістьом учасникам групи вже оголосили підозру за фактом порушення встановлених правил обігу наркотичних та психотропних речовин (ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 320 КК України).
Слідчі встановили, що у 2024 році підозрювані організували схему контрабандного ввезення до України препаратів, які містили заборонені психотропні речовини. Продукцію з Росії зберігали на складі, де одночасно діяв імпровізований кол-центр, а реалізовували через інтернет.
Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 45 тисяч нелегально ввезених пігулок іноземного та російського виробництва. Серед них - 4,6 тисячі таблеток, що містять психотропні компоненти. Також знайшли мобільні телефони, комп’ютери, чорнові записи та інші речові докази.
Читайте також: на Львівщині та ще в 14 регіонах України ліквідували масштабну мережу нарколабораторій
Наразі чотирьом виконавцям обрали запобіжні заходи. Двоє організаторів угруповання перебувають за кордоном, і найближчим часом їх буде оголошено в розшук.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
На Львівщині онук вбив дідуся та бабусю і намагався скоїти самогубство
Зловмисник, намагаючись вкоротити собі віку, порізав передпліччя обох рук та шиї й вистрибнув з вікна третього поверху
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі