На Львівщині взяли під варту керуючого відділенням одного з банків (ФОТО)
Банкір виявився організатором схеми нелегального виготовлення медичних документів
Служба безпеки викрила чергову схему нелегального виготовлення медичних документів, які дають підставу для незаконного виїзду за кордон.
Організатором виявився 41-річний керуючий відділенням одного з банків на Львівщині, який гарантував виготовити фіктивний пакет документів та оформити «опікунство» на близького родича.
Вартість такої «послуги» становила 13 тис. доларів США. Фігурант гарантував своєму «клієнту» вплинути на рішення працівників медичних установ та суду для прийняття відповідного рішення. Таким чином утікач планував виїхати за межі України як особа, що супроводжує недієздатну матір.
Правоохоронці затримали організатора після одержання 13 тисяч доларів та повідомили про підозру за ч.3 ст.369-2 (зловживання впливом) ККУ.
Фігуранту вже обрано міру запобіжного заходу - тримання під вартою з правом внесення застави. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Уряд готує нові контракти для воїнів ЗСУ
- Під час бойового завдання загинув екіпаж вертольота
- На Львівщині судитимуть заступника директора районної лікарні, який брав хабар за продовження інвалідності
- На Львівщині кількість мільйонерів зросла майже на третину
- Рада підтримала у першому читанні перейменування "копійки" на "шаг"
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад півтора року вважався безвісти зниклим
- Увага! У Львові та області оголошено штормове попередження через густий туман
- У пʼятницю Львівщина попрощається з воїном Віктором Фромелем
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- На трасі «Київ-Чоп» у припаркований «Mercedes», де було подружжя львів’ян з дитиною, в’їхав закарпатець на «Volvo»
Коментарі
Ура! Воювати не треба(це як щуку кинули в річку).