На Львівщині заблоковано схему незаконного виїзду чоловіків призовного віку за кордон
Правоохоронці затримали 36-річного жителя Житомирщини, який свої «послуги» фігурант оцінив у 15 000 доларів США з «клієнта»
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили організатора чергових схем нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку. Про це інформує СБУ.
Правоохоронці затримали 36-річного жителя Житомирщини, який свої «послуги» фігурант оцінив у 15 000 доларів США з «клієнта».
За ці кошти він обіцяв військовозобов’язаному організувати «безпечний» маршрут втечі поза офіційними пунктами пропуску.
Для цього він проводив інструктаж щодо необхідних документів та особистих речей, а також гарантував перевезення ухилянта до іншої прикордонної області для подальшого нелегального переправлення.
Однак, правоохоронці затримали зловмисника «на гарячому» після отримання ним всієї суми неправомірної вигоди.
Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).
Триває слідство для встановлення і притягнення до відповідальності інших співучасників схеми.
Заходи з викриття проводили оперативники Управління СБУ у Львівській області спільно з Львівським управлінням Департаменту внутрішньої безпеки НП України, слідчими Поліції Львівської області та оперативниками 7-го прикордонного Карпатського загону за процесуального керівництва Львівської Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.
varta1.com.ua: Новини
Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Володимир загинув 17 жовтня 2023 р. під час виконання бойового завдання із захисту Батьківщини.
росія хоче зірвати підготовку України до зими, - Зеленський
Минулої зими щонайменше мільйон українських сімей "були з теплом" завдяки співпраці України з Норвегією
З російського полону повернувся ще один воїн зі Львівщини
Іван служив у 5-й танковій бригаді. Потрапив у полон на Покровському напрямку. У неволі пробув 11 місяців.
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі