На Львівщині забрали до лікарні прикутого до ліжка батька, у якого мобілізували єдиного сина
Староста уточнив, що мобілізований 44-річний син Йосипа, Володимир, уже займається своїм звільненням
82-річного Йосипа Маліцького, який залишився сам у хаті через мобілізацію єдиного сина, госпіталізували до Золочівської центральної районної лікарні Львівської області. Про це повідомив hromadske староста села Сасів Михайло Гетьманчик.
«Я звертався по допомогу до багатьох людей. І мені, зрештою, передзвонили з лікарні та повідомили, що готові чоловіка прийняти. Приїхали й забрали його», - сказав він.
Йосипа належно доглядають і «він там має всі умови», але чоловік скаржиться, що хоче назад додому.
«Я сподіваюся, що, доки його сина не звільняють з армії, він буде перебувати в лікарні», - сказав Гетьманчик.
Староста уточнив, що мобілізований 44-річний син Йосипа, Володимир, уже займається своїм звільненням.
«Йому вдалося нам подзвонити вже з полігону, він попросив надіслати йому нотаріально засвідчені всі документи. Саме сьогодні я їх надіслав йому поштою», - сказав староста.
Таокж, без нагляду в родині Маліцьких залишилося велике господарство, два бики односельці родини вирішили таки продати, а доглядом за ще двома коровами, телям, десятками качок і гусей займається їхня односелиця.
Нагадаємо, на Львівщині ТЦК мобілізував єдиного сина, який доглядав за лежачим батьком
varta1.com.ua: Новини
На Сумщині загинув Герой зі Львівщини Володимир Кіндій
Володимир загинув 22 вересня 2025 року поблизу населеного пункту Яблунівка Сумської області під час виконання бойового завдання
У пʼятницю Львів попрощається з військовослужбовцями Дмитром Равністом, Володимиром Дацишиним та Михайлом Кучковим
Чин похорону трьох воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові.
Поліція знайшла водія, який на смерть збив пішохода біля Бібрки
49-річний чоловік втік з місця ДТП, але його особу встановили за допомогою камер відеоспостереження.
Найкоментованіше
- У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
- За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль
Коментарі