На Львівщині затримали адвоката зі спільницею, які змушували чоловіків платити за укладання контракту із ЗСУ (ФОТО)
Під час отримання коштів обох підозрюваних затримано
На Львівщині затримали юрисконсульта та його спільницю, які за гроші «працевлаштовували» на службу у тилову військову частину.
Повідомлено про підозру юрисконсульту однієї із військових частин та його спільниці за фактом зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України, санкція статті передбачає від 3 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна).
Підозрювані за 2 тисячі доларів США обіцяли військовозобов’язаному влаштувати його до військової частини та забезпечити проходження служби у тиловому підрозділі. Разом з тим, вони створили умови за яких чоловік не міг відмовитися та був змушений заплатити за укладання контракту.
Під час отримання коштів обох підозрюваних затримано. Наразі їм обрано запобіжні заходи. Перевіряється причетність до злочину інших осіб.
Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, зазначає, що «у Львові поліцейські затримали адвоката та його спільницю».
varta1.com.ua: Новини
Спецслужби затримали львів’янина, який за 17 тис доларів пропонував «пакет послуг» чоловікам: перетин кордону і статус біженця (ФОТО)
На квартиру 66-річного фігуранта судом накладено арешт
У «Шегинях» затримали викрадений автомобіль
Транспортний засіб передано співробітникам поліції для подальшого з’ясування обставин
На Закарпатті мати зі співмешканцем закували 10-річну дитину в ланцюг і підпалили
Сусіди та родичі підтвердили, що хлопчик тривалий час зазнавав домашнього насильства
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі