На Львівщині затримали двох експосадовиць райадміністрації, які оформили родичам соцвиплати на 2 млн грн (ФОТО)
акож перевіряється ймовірна причетність підозрюваних до розтрати бюджетних коштів на загальну суму майже 8 млн грн, призначено ряд експертиз
На Львівщині поліцейські повідомили про підозри колишнім чиновницям за безпідставне оформлення знайомим та родичам соцвиплат на майже 2 млн грн. Про це повідомили ГУНП у Львівській області та Львівська обласна прокуратура.
За даними слідства, колишні службовиці одного із управлінь Дрогобицької райдержадміністрації, зловживаючи своїм службовим становищем, безпідставно оформили громадянам, серед числа яких їх родичі та знайомі, соціальні виплати, на які ті не мали права.
Для цього вони підробили офіційні документи, а саме внесли до них відомості про одинадцятьох громадян, які не мали жодних підстав для одержання відповідної грошової допомоги. У подальшому, ці фальсифіковані документи скеровували у банк і на їх підставі систематично здійснювались соцвиплати.
Правоохоронці задокументували епізоди протиправної діяльності фігуранток, вчинених протягом 2020 року. Серед одинадцятьох осіб, які незаконно отримували соціальні виплати – родичі та знайомі підозрюваних. Загальна сума збитків, завданих державі, становить майже 2 мільйони гривень.
У ході проведених обшуків за місцем проживання підозрюваних вилучено готівку у сумі понад 20 000 доларів США та особові справи громадян.
Жінкам повідомлено про підозру у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, службове підроблення, підроблення документів та використання завідомо підроблених документів (ч. 3, 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).
Вирішуються питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у виді тримання під вартою та накладення арешту на їх майно.
Слідчі дії тривають. Також перевіряється ймовірна причетність підозрюваних до розтрати бюджетних коштів на загальну суму майже 8 млн грн, призначено ряд експертиз.
Читайте також: на Хмельниччині виконувача обов’язків голови РВА викрили на організації схеми ухилення від мобілізації
Наразі жінки звільнені із займаних посад.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі