На Львівщині затримали наркодилера: зловмисник збував канабіс та амфетамін

Усе вилучене направлено на дослідження до Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС

На Львівщині поліцейські викрили та затримали 31-річного жителя Шептицького району, який підозрюється у незаконному зберіганні та збуті наркотичних і психотропних речовин. Про це повідомляє поліція Львівської області.

Як встановили правоохоронці, чоловік незаконно придбав та зберігав наркотичний засіб канабіс і психотропну речовину амфетамін. Ці речовини він мав намір збувати наркозалежним мешканцям району.

За процесуального керівництва Шептицької окружної прокуратури, зловмисника було затримано 20 листопада у порядку ст. 208 КПК України.

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання затриманого та у гаражному приміщенні, правоохоронці виявили й вилучили:

  • Наркотичний засіб канабіс.
  • Психотропну речовину амфетамін.
  • Інші речові докази причетності до протиправної діяльності.

Усе вилучене направлено на дослідження до Львівського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 307 КК України (Незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років. Досудове розслідування триває.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  4. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  5. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський