На Львівщині заволоділи 1,2 млн грн під час ремонту санаторію
Фігуранти привласнили бюджетні кошти під час ремонту приміщень житлових корпусів санаторно-курортного лікувального центру на Львівщині
Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області повідомили про підозру виконуючому обов’язки директора державного підприємства та директору компанії підрядника у заволодінні 1,2 млн грн бюджетних коштів. Про це інформує БЕБ Львівщини.
Фігуранти привласнили бюджетні кошти під час ремонту приміщень житлових корпусів санаторно-курортного лікувального центру на Львівщині, які були призначені для проживання внутрішньо переміщених осіб.
Для реалізації злочинної схеми посадовець погодив наданий підрядником акт виконаних будівельних робіт на об’єкті та довідку про їх вартість зі значно завищеними цінами та збільшеним обсягом. Внаслідок цього приватна компанія безпідставно отримала та надалі легалізувала 1,2 млн грн.
Детективи повідомили про підозру виконуючому обов’язки директора державного підприємства та директору компанії підрядника у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України (заволодіння бюджетними коштами, службове підроблення офіційних документів, легалізація коштів отриманих злочинним шляхом).
Підозрюваним вже обрано запобіжні заходи у вигляді застави. Слідчі дії тривають. Перевіряється законність використання коштів фігурантами на відновлення інших об’єктів.
Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Львівської обласної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини
Загинув військовослужбовець з Львівщини Руслан Білич, який служив у бригаді «Холодний Яр»
Зустріч траурного кортежу із тілом загиблого воїна відбудеться у середу 27 серпня
На Львівщині змія напала на юнака з Тернопільщини
Госпіталізовано мешканця м. Збараж Тернопільської області 2003 року народження
Увага! У Пустомитах 27 і 28 серпня будуть перекривати залізничний переїзд
Пасажирів просять врахувати тимчасові зміни під час планування подорожей у вказаних сполученнях
Найкоментованіше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі