На Львівщині знищили понад 2 тонни овочів через небезпечного шкідника
У партії шпинату та руколи виявили західний квітковий трипс, який загрожує українському сільському господарству
На Львівщині під час фітосанітарного контролю затримали та знищили велику партію імпортної зелені з Італії. У вантажі вагою понад 2 тонни, що містив руколу, шпинат, листя мангольда та буряка, виявили карантинного шкідника — західного квіткового трипсу. Про це повідомили у Держпродспоживслужбі Львівської області.
Підозрілу продукцію виявив державний інспектор, який відібрав зразки для ретельної перевірки. Фахівці фітосанітарної лабораторії підтвердили наявність карантинного організму, який є обмежено поширеним на території України та може завдати значної шкоди місцевим рослинам.
Через ризик розповсюдження шкідника всю партію салатних овочів було вилучено та знищено шляхом спалювання після проведення експертизи.
Західний квітковий трипс вважається одним із найнебезпечніших шкідників у світі, оскільки він не лише пошкоджує сотні видів рослин, а й переносить вірусні захворювання. Фітосанітарний контроль на кордоні дозволяє вчасно виявляти такі загрози та запобігати потраплянню зараженої продукції на українські ринки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Коментарі