На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
Зустріч скорботного кортежу із захисниками в Шептицькому відбудеться 17 квітня
Завтра, 17 квітня, «на щиті» до рідної громади повертаються два Герої — 34-річний Радіонов Роман Сергійович та Радіонов Олександр Вікторович, 1983 року народження.
Як повідомляє Шептицька міська рада, двоюрідні брати вважалися зниклими безвісти: Олександр — з лютого 2024 року, а звʼязок із Романом обірвався в липні цього ж року.
Зустріч скорботного кортежу в Шептицькому відбудеться орієнтовно о 13:00. Після зустрічі о 14:00 в церкві св. Йосафата розпочнеться Заупокійне Богослужіння та чин похорону. Поховають Воїнів на кладовищі на Алеї Героїв на Бендюзькому кладовищі.
varta1.com.ua: Новини
У страшній ДТП на Львівщині загинув молодий військовослужбовець
ДТП сталася 15 квітня, близько 16.30, на вулиці Стрийській у Дрогобичі
Поліція знайшла жінку, яка тягла кота на повідку вулицями Винників (ВІДЕО)
Тварина пручалась, проте власниця на це не реагувала, а на зауваження перехожих відповідала нецензурною лайкою
На Львівщині зафіксовано сказ
На території міста Перемишляни запроваджені карантинні обмеження на 2 місяці
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
В епоху запорізької січі чоловіка який не мав сина на війну не забирали, , зараз все з ніг на голову, хто має троє і більше не беруть, а потрібно призивати в першу чергу