На Львівщину назавжди повертається Герой Квасний Дмитро, який майже рік вважався зниклим безвісти
З 2022 року Дмитро призваний до лав Збройних Сил України, був кулеметником штурмового взводу штурмової роти
На щиті повертається на рідну Львівщину захисник Квасний Дмитро Володимирович, 07.11.1987 р.н., який вважався зниклим безвісти від червня 2024 р. Про це повідомила Сокальська міська рада.
Усі мали велику надію почути будь яку звістку від Дмитра, проте дива не сталося - 6 червня 2024 р. Дмитро загинув в ході бойових дій в районі н.п. Новопокровське Покровського району Донецької області, під час виконання бойових завдань, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки, захисту Батьківщини.
З 2022 року Дмитро призваний до лав Збройних Сил України, був кулеметником штурмового взводу штурмової роти. Неодноразово отримував поранення. Вірний присязі та державі Україна, Дмитро до останнього стояв у строю, захищаючи рідну землю від ворога.
В лютому 2024 року одружився і був надзвичайно щасливим.
Про дату та час зустрічі Героя повідомлять додатково!
"Схиляємо голову в жалобі та приносимо щирі співчуття матері Ганні Йосипівні, дружині Світлані, братам Івану, Олегу та його сім'ї, племінникам, великій скорботній родині. Ми дякуємо Дмитрові за його службу, за його сміливість, за його життя, віддане за нас. З честю на щиті! Назавжди в наших серцях. Герої не вмирають!", - йдеться у повідомленні громади.
varta1.com.ua: Новини
Трамп заявив, що Крим «залишиться з росією», і припустив, що Зеленський це розуміє
Український президент категорично відкинув можливість компромісів щодо анексованих територій
В Підмосков’ї підірвали авто з російським генерал-майором Ярославом Москаликом (ВІДЕО)
Він був заступником начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗС рф
Львівщина 25 квітня прощається ще з одним захисником
Загинув Віталій Котула. Вічна пам’ять полеглому захисникові!
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі