На Львівщину повернувся Олег Лотошинський: військовий пробув у полоні з травня 2022 року

Львів

Олег Лотошинський є одним зі 185 українських військових, яких вдалося повернути з ворожого полону в рамках обміну 2 жовтня.

На Львівщину з російського полону повернувся ще один захисник України - Олег Лотошинський із Шептицького району. Чоловік перебував у неволі понад три роки. Про це  повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Олег Лотошинський є одним зі 185 українських військових, яких вдалося повернути з ворожого полону в рамках обміну 2 жовтня. Відомо, що він перебував у полоні від травня 2022 року.

«Олеже, вітаю з поверненням. Дякую за вашу мужність у боях за Україну. Швидкого відновлення!», - написав Максим Козицький.

Захисник родом із села Полонична Шептицького району.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
  2. росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
  3. Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
  4. У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
  5. Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
  2. У Києві аферист ошукав народну артистку України на понад шість мільйонів гривень
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
  4. Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
  5. У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів