На Львівщину повертається загиблий 22-річний лейтенант
14 січня на Запорізькому напрямку ворог завдав смертельного удару воїну-бродівчанину
Минуло 28 днів після страшної звістки про смерть молодого Героя Дмитра Олексійовича Устінова, і тепер він повертається додому «на щиті». Про це інформує Бродівська міська рада.
Дмитро з дитинства був захисником і опорою для матері. Після 9 класу вирішив вступити у Львівський ліцей ім. Героїв Крут, опісля поступив в Національну академію сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Свій професійний шлях продовжив у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.
Лейтенант Дмитро Олексійович був відважним воїном, навіть після важкого поранення, не сумніваючись, знову повернувся у стрій до побратимів.
14 січня на Запорізькому напрямку ворог завдав смертельного удару воїну-бродівчанину. За декілька годин до свого дня народження Дмитро Устінов загинув.
У воїна залишились батьки та двоє братів.
Сьогодні, 11 лютого, о 17 год відубдеться зустріч молодого захисника «на щиті» на перехресті вулиць Залізнична та Героїв Авіаторів (біля «Рукавички»). Далі похоронна процесія пройде до храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, де о 19 год відбудеться парастас.
12 лютого об 11 год. - чин похорону, а о 12:30 год на Алеї Героїв віддаємо останню шану полеглому Захиснику. Звідти скорботний кортеж пройде через площу Ринок до міського кладовища.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі