На Львівщину повертається загиблий Герой Андрій Кацюба

Війна Львів

Андрій загинув поблизу населеного пункту Малокатеринівка Запорізької області

Рудківська міська рада повідомила, що у понеділок, 20 липня, до рідного дому в селі Острів повертається на щиті Захисник України Андрій Кацюба.

Захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України поблизу н.п.Малокатеринівка Запорізької області загинув Кацюба Андрій Олегович 07.12.1983 р.н., уродженець с. Хлопчиці.

Орієнтовно о 10:30 кортеж із тілом полеглого Героя прибуде до центральної площі міста Рудки, де відбудеться його зустріч.

Після цього кортеж попрямує до родинної домівки в селі Хлопчиці, а згодом — до села Острів, де Андрій проживав разом із сім’єю.

О 18:00 у селі Острів відбудеться парастас.

Чин похорону відбудеться у вівторок, 21 липня, о 13:00 у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці села Острів.

У грмоаді просять всіх мешканців гідно зустріти нашого Героя, віддати йому останню шану, спільно помолитися за упокій його душі та провести Захисника в останню земну дорогу.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
  2. Зеленський розповів про подальші плани Путіна
  3. Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
  4. У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
  5. Західні партнери перестали реагувати на прохання Зеленського щодо Patriot, - NYT

Найчитаніше

  1. На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
  2. У Львові сталася смертельна автопригода
  3. Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
  4. У Львові поліція встановлює обставини конфлікту між пасажирами маршрутного автобуса (ВІДЕО)
  5. Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року