На Львівщину повертається загиблий Герой, який з 2023 року вважався безвісти зниклим

Війна Львів

Руслан загинув в районі населеного пункту Лиман Перший Куп’янського району під час важкого бою з противником

Буська міська територіальна громада Львівської області повідомила, що на щиті повертається на вічний спочинок до рідного села Чаниж старший солдат Руслан Сидоров, який загинув під час виконання бойового завдання 22 травня 2023 року в районі населеного пункту Лиман Перший на Харківщині.

Кортеж із тілом Героя у неділю, 23 серпня, о 13:00 виїде з моргу КНП «Буська ЦРЛ» та в супроводі поліції проїде у Буську вулицями: Львівська, площа 900-річчя Буська, м-н Незалежності, Київська, початок Б.Хмельницького, Січових Стрільців, далі автомагістраллю Київ-Чоп та дорогою до с.Заводське (орієнтовний час прибуття 13:30), далі до с.Чаниж (час прибуття 14:30).

Початок чину похорону на подвір’ї будинку воїна о 15:00.

Згідно з розпорядженням міського голови Ростислава Сліпця 23 серпня у Буській міській територіальній громаді оголошено Днем жалоби.ʼ

Руслан Сидоров захищав незалежність і територіальну цілісність держави старшим стрільцем-оператором у складі 64-го окремого батальйону 103-ї окремої бригади територіальної оборони імені митрополита Андрея Шептицького. Пройшов запеклі бої на найгарячіших ділянках фронту – на Донеччині та Харківщині, зарекомендувавши себе як мужній, надійний та безстрашний воїн, який ніколи не ховався за спинами побратимів, користувався авторитетом серед командування та завжди був готовий першим прийти на допомогу в бою.

Обірвалося життя воїна 22 травня 2023 року в районі населеного пункту Лиман Перший Куп’янського району під час важкого бою з противником. З цього трагічного дня три роки він вважався безвісти зниклим. У результаті репатріації тіл (останків) комбатантів, полеглих внаслідок збройної агресії росії проти України, та проведених експертами ДНК-досліджень Руслана Сидорова було ідентифіковано.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Прокуратура опублікувала відео моменту наїзду двох BMW на батька з дитиною у Львові
  2. У Львові водії двох BMW збили чоловіка та його доньку
  3. Росія готується до зимового наступу, - NYT
  4. У Львові 20 серпня попрощаються з батьком чотирьох дітей Миколою Госовським, який у 2024 році став на захист України
  5. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК молодшого сержанта Олександра Боднара

Найчитаніше

  1. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК (ВІДЕО)
  2. У Львові водій BMW збив дитину та чоловіка
  3. Прокуратура опублікувала відео моменту наїзду двох BMW на батька з дитиною у Львові
  4. У Львові молодик вбив військовослужбовця ТЦК молодшого сержанта Олександра Боднара
  5. У Львові водії двох BMW збили чоловіка та його доньку