На Львівщину повертається загиблий Герой Ханат Байдосов
Ханат загинув під час виконання бойового завдання в одному із запеклих боїв у боротьбі проти російської агресії.
Завтра, 17 грудня, орієнтовно о 12.00-12.30 год, на Сколівщину прибеде траурна колона із загиблим Героєм з селища Верхнє Синьовидне Ханатом Байдосовим. Про це інформує Сколівська міська рада Львівської області.
Стрілець - десантник одного із батальйонів ЗСУ Байдосов Ханат Єрмекович (25.11.1982 — 02.07.2024) проживав у селищі Верхнє Синьовидне.
Вірний військовій присязі та Українському народові, мужньо виконав свій обов’язок із захисту свободи, незалежності та територіальної цілісності України. Бойові вояки розповідають, що Ханат був надзвичайно сміливим, витривалим, врівноваженим і надійним другом.
Ханат загинув під час виконання бойового завдання в одному із запеклих боїв у боротьбі проти російської агресії.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі