На Львівщині 18-річний зловмисник відібрав телефон у школяра
Мобільник поліцейські повернули власнику, вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею «грабіж» Кримінального кодексу України, інформує відділ комунікації поліції Львівської області
У Сокальське відділення поліції 16 листопада за допомогою звернувся 40-річний мешканець одного з сіл району. Чоловік повідомив, що у селищі Жвирка мешканець сусіднього села відібрав у його 15-річного сина мобільний телефон «Самсунг».
Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетний 18-річний хлопець. Речовий доказ (мобільний телефон) правоохоронці вилучили та повернули власнику.
Наразі поліцейські встановлюють причетність зловмисника до скоєння інших правопорушень, відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). Статтею передбачене покарання включно до позбавлення волі на строк до чотирьох років.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі