На Львівщині 26-річному сину, який вбив сокирою матір, обиратимуть запобіжний захід
Чоловіку, який зарубав сокирою матір, суд обиратиме запобіжний захід. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.
«За процесуального керівництва прокурорів Стрийської окружної прокуратури повідомлено про підозру 26-річному чоловіку за фактом вчинення умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України)», — йдеться у дописі.
У ніч з 22 на 23 жовтня поточного року, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік, знаходячись у своєму помешканні, в ході словесного конфлікту з матір’ю наніс їй декілька ударів тупою частиною сокири в область голови, внаслідок чого жінка померла на місці.
Зараз підозрюваного затримано, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Стрийського РУГУ НП у Львівській області.
Нагадаємо, 23 жовтня, близько 22:00 год, у поліцію надійшло повідомлення від 26-річного мешканця одного з сіл Стрийського району про те, що, повернувшись додому, він начеб то виявив у будинку тіло своєї 60-річної матері без ознак життя зі слідами насильницької смерті.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі