На Львівщині 27-річний зловмисник обікрав своїх односельчан
Поліцейські встановлюють обставини подій та перевіряють чоловіка на причетність до скоєння інших злочинів, інформує відділ комунікації поліції Львівської області.
В Миколаївське відділення поліції 18 вересня звернувся 27-річний житель одного із селищ району. Заявник повідомив, що невідома особа, пошкодивши вікно, проникла у його гараж і викрала звідти болгарку, електропилу, перфоратор та зварювальний апарат.
Поліцейські встановили особу зловмисника. Ним виявився 27-річний місцевий мешканець. Під час розслідування з’ясувалося, що він причетний іще до однієї крадіжки, вчиненої тижнем раніше. У 59-річного жителя селища було викрадено з новобудови металеві труби, бак та електродвигун. Загальна сума заподіяних збитків склала близько 15 000 гривень.
Правоохоронці встановлюють обставини скоєння обох злочинів. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі