На Львівщині 35-річний зловмисник завдав проникаючі ножові поранення двом потерпілим
Встановлено, що 35-річний мешканець Стебника під час конфліктів наніс потерпілим проникаючі ножові поранення у живіт та в інші частини тіла, інформує відділ комунікації поліції Львівської області, за матеріалами Наталії Постойко Дрогобиький ВП.
У липні цього року двоє мешканців Стебника потрапили до лікарні з проникаючими ножовими пораненнями. У одного з них лікарі діагностували проникаюче поранення у живіт, у іншого – у живіт та інші частини тіла.
Як встановили правоохоронці, ножових поранень потерпілим завдав 35-літній мешканець Стебника. Чоловік вирішив у такий спосіб з’ясовувати свої відносини зі знайомими.
Поліцейські затримали зловмисника в порядку ст.208 КПК України.
За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 121(умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Зловмиснику обрано запобіжний захід - тримання під вартою. Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі