На Львівщині автомобіль впав з мосту в річку, є постраждалі (фото)

Внаслідок ДТП постраждало двоє дорослих та 5-річна дитина. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
25 серпня, о 15:14 год. н,а автодорозі Н-13 «Львів–Самбір–Ужгород» у с. Стрілки, Старосамбірського району, водій автомобіля “Шкода Октавія”, мешканець с. Верхній Лужок Старосамбірського району, 1979 року народження, не впорався з керуванням та виїхав за межі автомобільного мосту на правий бік у напрямку його руху, де здійснив з’їзд у річку «Топільнянка» та перекинувся.
У наслідок ДТП, водій з діагнозом: “Поєднана травма тіла. Закрита черепно-мозкова травма. Закритий перелом правої стегнової кістки, відкритий перелом середньої третини лівої гомілки”. Потерпілий госпіталізований у травматологію Старосамбірської ЦРЛ. У пасажирів автомобіля діагностували наступні ушкодження та ушпиталили у хірургічне відділення Старосамбірської ЦРЛ:
— мешканка с. Верхній Лужок, Старосамбірського району, 1984 року народження, з діагнозом: “Перелом спинки носа, рвана рана надбрівної дуги правого ока”;
— мешканець с. Верхній Лужок Старосамбірського району, 2013 року народження, з діагнозом: “Закрита черепно-мозкова травма”.
Причини та обставини події з’ясовуються.
Фото з спільноти Моя Старосамбірщина
varta1.com.ua: Новини

На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована

Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували

На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- У Львові перевізники заявили, якщо влада міста не підніме тарифи на проїзд, то стане менше автобусів на маршрутах
- Зінченко повідомив про своє «отруєння», а в суді його прихильники заявили, що донька Фаріон "мала мотиви убити маму" (ВІДЕО)
- Поїхав у відрядження і не повернувся: на Закарпатті депутат від «Слуги народу» втік за кордон
- У Львові перевізники хочуть 32 грн за разовий проїзд одного пасажира
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
Найчитаніше
- Стрілянину у львівському ТЦ влаштував зачарований "Воїн"
- На Банковій уточнили, на що чекати, якщо росія відмовиться від перемир'я
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- У Львові розшукали і покарали 19-річного водія автомобіля Tesla, після появи відео порушення ПДР у соцмережах (ВІДЕО)
- Скандальний львівський експрокурор Ростислав Ільницький працевлаштувався у ТЦК на Закарпатті
Коментарі