У Винниках чадним газом отруїлися троє дітей

Львів Нещасні випадки Новини

У неділю, 21 листопада, о 19:30 годині, у Винниках (Львівська МТГ) у приватному житловому будинку по вулиці Сопілки, отруїлись, ймовірно, чадним газом, четверо людей. Про це «Варта1» повідомили у Департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Зазначається, що з отруєних — 3 діти (2006, 2008 та 2012 року народження), яких у стані легкого ступеню отруєння було доставлено у лікувальні заклади м. Львова.

Працівники аварійної бригади АТ “Львівгаз” припинили подачу газу в будинок.

Причина отруєння з’ясовується.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Києво-Печерську лавру тимчасово закрили для відвідувачів
  2. У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
  3. У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
  4. У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
  5. Львівщина сьогодні прощається із сімома військовослужбовцями полеглими на війні

Найчитаніше

  1. Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
  2. Суддя з Львівщини сяде на вісім років за грати
  3. Стали відомі подробиці смертельної автопригоди в якій електромобіль впав у річку на Львівщині
  4. Кабінет Міністрів України вніс зміни в систему бронювання військовозобов’язаних
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2025 року