На Львівщині чоловік оформив 25 кредитів на свою колегу по роботі й забрав кошти (фото)

1615303471-kredit-moshennik-kremenchug-telegraf
1615303471-kredit-moshennik-kremenchug-telegraf

На Львівщині чоловік оформив 25 кредитів на свою знайому. 25-річного мешканця Львівщини викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області департаменту кіберполіції, спільно із слідчими Львівського районного управління поліції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Правоохоронці встановили, що чоловік увійшовши обманним шляхом в довіру до своєї колишньої колеги по роботі, отримав доступ до її мобільного телефону, замінив пароль онлайн-банкінгу та її фінансовий номер.

Тоді, маючи доступ до паспортних даних знайомої, він оформив на її ім’я 25 онлайн-кредитів у різних мікрофінансових установах на загальну суму 38,5 тисяч гривень.

Довідавшись, що на її ім’я були укладені кредитні договори, про які вона не знала, власниця рахунку звернулась по допомогу у поліцію.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України, ч. 1 та ч. 2 ст. 182 (порушення недоторканності приватного життя) Кримінального кодексу України та ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей — до восьми років позбавлення волі.

Досудове розслідування триває.