На Львівщині чоловік постраждав внаслідок вибуху
Вчора, 3 квітня, близько 13:00 год, у с. Конотопи, Червоноградського району, у дворі приватного будинку стався вибух. Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
На подвір’ї місцевого мешканця, 1988 року народження, під час розбирання вибухонебезпечного предмету часів II Світової війни, відбувся його вибух.
Внаслідок вибуху, потерпілого з діагнозом: неповна ампутація лівої кисті руки, поранення нижньої щелепи зліва, множинні осколкові поранення грудної клітки, живота та бедра госпіталізовано у Львівську ЛШМД.
З місця події вилучено 92 пусті гільзи, 42 предмети схожі на боєприпаси, 21 предмет схожий на снаряд до боєприпасу II Світової війни, 4 повних магазина з боєприпасами та 6 пустих магазинів (вказані речі вкриті іржею та землею).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі