На Львівщині чоловік випав з вікна 4-го поверху
В Червоноградський відділ поліції 4 січня о 21.15 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Стуса з вікна будинку випав чоловік.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції у Львівській області.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Поліцейські встановили, що з вікна власної квартири, яка розташована на четвертому поверсі, випав 55-річний мешканець Червонограда.
Від отриманих травм чоловік помер у кареті швидкої допомоги дорогою у лікарню.
Поліцейські встановлюють обставини події. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство з приміткою «нещасний випадок») Кримінального кодексу України.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі