На Львівщині чоловік, який задушив вагітну дружину, сяде на 13 років за ґрати
На Львівщині до 13 років позбавлення волі засуджено чоловіка за вбивство своєї вагітної дружини. Встановлено, що у 2018 році, на Святвечір під час побутового конфлікту чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, завдав своїй вагітній дружині численні удари у різні ділянки тіла та душив. Внаслідок отриманих травм, жінка померла до приїзду швидкої допомоги, — повідомили «Варта1» у прокуратурі Львівської області.
Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Золочівської окружної прокуратури, визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.
Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо раніше судимого 29-річного мешканця Золочівського району, якого обвинувачували в умисному вбивстві своєї вагітної дружини (п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України).
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі