На Львівщині чоловік з косою напав на пам’ятник
Вчора, 12 грудня, психічнохворий, якого неодноразово бачили в центрі Дрогобича з косою, накинувся на пам’ятник. Про це пише «Варто».
Чоловік напав на пам’ятник Івану Павлу ІІ, що біля костелу та відтяв йому пальця, нападника заарештовано.
Це вже друге пошкодження, 13 березня 2016 року було вперше пошкоджено пам’ятник Папі Римському Івану Павлу ІІ, який знаходиться поблизу костелу св. Варфоломія на вулиці Шевченка.
Слідчо-оперативна група з’ясувала, що невідомі особи, відпиляли у скульптури частину лівої руки з хрестом. Фрагмент пам’ятника було знайдено неподалік місця події.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі