На Львівщині чоловік зберігав вибухівку і торгував наркотиками
Бродівчанину, який незаконно торгував наркотиками та зберігав вибухові речовини, загрожує до 10 років позбавлення волі. Про це повідомили у прес-службі Львівської прокуратури.
У понеділок, 27 травня, у прес-службі прокуратури Львівської області розповіли: «Радехівська місцева прокуратура до суду скерувала обвинувальний акт відносно 26-річного мешканця міста Броди, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 263 (носіння, зберігання, придбання вибухових речовин без передбаченого законом дозволу) й частинами 1 та 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинені повторно)».
«Під час санкціонованого обшуку помешкання у підозрюваного виявлено та вилучено наркотичну речовину «марихуану», психотропну речовину «амфетамін», а також корпус ручної наступальної гранати РГД-5, споряджений вибуховою речовиною тротил. Наркотичні засоби та психотропні речовини чоловік збував за грошову винагороду», — поінформували також у прокуратурі.
Бродівський районний суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з альтернативою внесення застави у розмірі 80 прожиткових мінімумів доходів громадян, що становить понад 153 тисяч гривень. За вчинене фігуранту загрожує від шести до 10 років позбавлення волі.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
СБУ затримала посадовицю Мінкульту, яка виправдовувала обстріли України та вихваляла путіна
Чиновниці загрожує до 8 років ув’язнення за пропаганду рашизму та поширення фейків про ЗСУ
Українські синхроністки здобули «золото» на етапі Кубка світу
Українки випередили найближчих конкуренток з Італії та Ізраїлю в акробатичній програмі
У Краматорську через авіаудар росіян загинули троє людей, серед них 13-річний хлопець
Кількість постраждалих внаслідок атаки на мирне місто зросла до 12 осіб
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі