На Львівщині чоловік зрізав незаконно дерева та намагався за це дати хабар поліцейському
До суду скеровано обвинувальний акт раніше неодноразово судимого 26-річного мешканця Городоччини, який незаконно рубав ліс, що спричинило тяжкі наслідки, а також обіцянки та надання службовій особі неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 246, ч. 1 ст. 369 КК України). Про це сьогодні повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.
«Встановлено, що у липні цього року на території лісництва, неподалік села Родатичі, чоловік незаконно зрубав 8 осик, завдавши шкоди державі на загальну суму понад 95 тис грн», — йдеться у повідомленні прокуратури.
У подальшому, після приїзду правоохоронців, з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинене, намагався надати працівнику поліції 100 дол США неправомірної вигоди.
Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ Відділення поліції № 1 ЛРУП № 2 ГУ НП у Львівській області.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі