На Львівщині чоловіки викрали понад 10 метрів залізничної колії
Встановлюються обставини події, відкрито кримінальне провадження. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Городоцьке відділення поліції звернувся шляховий майстер державного підприємства, котрий повідомив, що наприкінці січня з території поблизу залізничної станції «Великий Любінь» було викрадено рейки довжиною близько 12,5 м. Загальна сума заподіяних збитків – 15 000 гривень.
За цим фактом було відкрито кримінальне провадження. Попередня кваліфікація правопорушення – ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років.
Працівники поліції встановили, що до крадіжки причетні 31-річний львів’янин та 37-річний житель одного із сіл району. Під час санкціонованого обшуку у них була виявлена та вилучена частина викраденого майна, а також автомобіль «Хюндай», яким воно транспортувалося.
Досудове розслідування триває.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
Коментарі