На Львівщині діяла незаконна автозаправка (ФОТО)
У Червонограді поліцейські припинили діяльність незаконної АЗС. За порушення порядку провадження господарської діяльності складено адміністративний протокол. Про це «Варта1» повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Так, 24 листопада, під час відпрацювання території дільничні офіцери поліції відділення поліції №1 Червоноградського районного відділу поліції виявили та задокументували діяльність нелегальної автозаправки на вулиці Транзитній у місті Радехів.
Правоохоронці встановили, що 41-річний місцевий мешканець здійснював продаж пального без дозвільних документів. У сховищі незаконної АЗС поліцейські виявили 1000 літрів дизельного пального.
Окрім того, правоохоронці виявили паливну колонку, розташовану у металевому павільйоні, через яку здійснювалася незаконна заправка транспортних засобів.
Обладнання АЗС та дизпаливо опечатано.
Складено протокол за ч. 1 ст. 164 (порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.
Матеріали скеровано на розгляд суду.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі