На Львівщині електровоз наїхав на людину
Потерпілий з важкими травмами доправлений у лікарню, повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
До Сколівського відділення поліції вчора, 22 вересня, надійшла інформація про те, що на залізниці стався наїзд на людину.
Поліцейські попередньо встановили, що, о 18.20 год., на перегоні Сколе–Велике Синьовидне електропоїзд вчинив наїзд на 35-річного місцевого мешканця. Чоловік доправлений у лікарню з важкою політравмою та мозковою комою.
З’ясовуються обставини події. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі