На Львівщині гелікоптер Нацполіції доставив до лікарні пацієнта, який потребував невідкладної допомоги
Сьогодні, 30 листопада, гвинтокрил Національної поліції «Airbus Helicopters Н-145» терміново доставив 77-річного пацієнта з гострим коронарним синдромом з села Вовче Самбірського району до Львівської обласної клінічної лікарні, — повідомили «Варта1» у Нацполіції області.
Крім того, лише протягом минулого тижня гвинтокрил здійснив шість рятувальних місій. Зокрема, до Львова з Турки була доставлена 4-річна дівчинка з гострим апендицитом, з Дрогобича — 26-річний чоловік з інтоксикаційним синдромом, зі Стрия — 62-річний чоловік із забоєм мозку та легень, що перебував на апараті ШВЛ, з Мостиської — 70-річний чоловік з інфарктом міокарда, з села Завадівка — 12-річний хлопець з синдромом гострого живота, з селища Городищенське — 61-річна жінка з інфарктом міокарда та гострим порушенням мозкового кровообігу.
Нагадаємо, що аеромедична евакуація здійснюється у рамках спільного проєкту МВС та Міністерство охорони здоров’я України. Завдяки спільним зусиллям фахівців Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснюється оперативна аеромедична евакуація людей, травмованих у ДТП, або тих, хто перебуває у критичному стані? внаслідок хвороби.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі