На Львівщині гість вбив господаря квартири (фото, відео)
12 липня у квартирі знайдено тіло 30-річного мешканця міста Борислав Дрогобицького району. Про це інформує Поліція Львівської області.
Причиною смерті чоловіка стало ножове поранення в ділянці плеча.
Правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний 34-річний житель Борислава.
11 липня близько десятої години вечора між чоловіками виник конфлікт, під час якого гість завдав господарю помешкання удару ножем, спричинивши тілесні ушкодження, які призвели до смерті.
15 липня поліцейські затримали зловмисника, він перебуває під вартою.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
https://www.youtube.com/watch?v=sE9nKLbC8rA
[gallery link=«file» ids=«293659,293660,293661,293662,293663»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі