На Львівщині голосуватимуть понад 9 тисяч осіб з інших областей
У неділю, 21 липня, відбудуться Парламентські вибори в Україні — позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Як повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, Львівщину як місце для голосування обрали 9226 виборців.
У межах Львівської області змінили місце голосування 4306 осіб. Подали заяву про процедуру тимчасової зміни місця голосування 14 членів окружних виборчих та 10605 членів дільничних виборчих комісій.
Серед тих, хто подав заяви про тимчасову зміну місця голосування (ТЗМГ) і 21 липня обиратиме представників до Верховної Ради на Львівщині 547 виборців з Донецької області, а також 663 виборці, чиєю попередньою виборчою адресою було місто Київ.
Нагадаємо, що 15 липня — остаточний термін подання заяви про тимчасову зміну місця голосування.
Зазначимо, що Центральною виборчою комісією внесено зміни у Постанову щодо тимчасової зміни місця голосування. Відтак, процедуру значно спростили. Виборцю необхідно звернутися до відділу ведення реєстру виборців або за місцем своєї виборчої адреси, тобто за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів. Відтак, виборцю необхідно написати заяву з мотивувальною частиною, в якій необхідно вказати причини зміни місця голосування та пред’явити паспорт громадянина України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі