На Львівщині горів житловий будинок (ФОТО)
У місті Борислав, що на Львівщині, сталася пожежа. Вогонь ледь не знищив житловий будинок. Про це сьогодні повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.
Так, 2 вересня, о 17:37 год, до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в місті Борислав, на вулиці Чумацькій, 3, Дрогобицького району.
Пожежу вдалось локалізувати о 17:58 год та ліквідувати о 18:12 год в складі ланки газодимозахисної служби. Внаслідок пожежі, вогнем знищено стіни на площі 25 кв. м, перекриття, металопластикове вікно, троє міжкімнатних дверей, речі домашнього вжитку на площі 20 кв. м, Також пошкоджено стіну на площі 10 кв. м та дах на площі 3 кв. м, повідомили у рятувальників.
До ліквідації займання залучалось 10 фахівців особового складу та 2 одиниці спецтехніки рятувальників 6–ої державної пожежно-рятувальної частини міста Борислав та оперативна група Дрогобицького районного управління.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі