На Львівщині карантин продовжено без послаблень (відео)
Сьгодні, 30 червня, заступник голови Львівської ОДА Іван Собко повідомив, що у Львівській області карантин не послаблюватимуть до того часу, поки ситуація у області із коронавірусом не стабілізується.
Про це він розповів на брифінгу Львівської облдержадміністрації.
Згідно ухваленого рішення комісії, продовжили карантин на території області до 7 липня.
«На жаль ситуація дуже є складною. Ми робимо те, що від нас вимагає міністр охорони здоров’я, щоб наша медична галузь могла надавати послуги по боротьбі з ковідом», — повідомив Іван Собко.
Він закликав мешканців надалі дотримуватися карантинних обмежень та правил.
За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, складає 44,4 % від загальної кількості (при нормі менше ніж 50 %). Cередня кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та імуноферментного аналізу протягом останніх семи днів складає 87,2 на 100 тисяч населення (при нормі більш ніж 24).
«Коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить 19,0 % при нормі менш як 11 %. Показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить 24,9 % при нормі менш як 11 %», — додав директор департаменту.
У межах Комісії суб’єктам господарювання на період дії карантину рекомендували забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.
https://www.facebook.com/LvivskaODA/videos/560027421301159/
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі