На Львівщині кінь смертельно травмував господаря
Чоловіка, якого кінь вдарив копитом у живіт, прооперували, проте, незважаючи на зусилля медиків, він помер. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.
Подія сталася ще вчора, 22 лютого о 20.51 надійшло повідомлення до Турківського відділення поліції про те, що у хірургічне відділення місцевої лікарні з діагнозом «пошкодження внутрішніх органів» був доставлений 27-річний мешканець одного з сіл району.
Після операції чоловіка перевели у реанімаційне відділення, проте, незважаючи на зусилля медиків, він помер.
Як встановили правоохоронці, чоловіка вдарив копитом у живіт його кінь. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Поліцейські встановлюють обставини події.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі