На Львівщині мікроавтобус опинився у кюветі, є постраждалі
Дорожньо-транспортна пригода сталась 28 листопада, близько 18.00 год., в одному з сіл Сокальського району.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції області.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій мікроавтобуса «Мерседес», 19-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням, внаслідок чого автомобіль зїхав у кювет. Водій отримав тілесні ушкодження.
Наразі, правоохоронці з’ясовують обставин події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Загалом, за минулу добу на автодорогах Львова та області сталось 53 дорожньо-транспортних пригоди, з них чотири — з потерпілими.
21 автопригода сталась на дорогах області, інші 32 — у Львові. Внаслідок ДТП, п’ять осіб травмовано.
За наслідками інших ДТП, складено 49 адміністративних протоколів за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на термін від шести місяців до одного року.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі