На Львівщині мотоцикліст злетів в кювет і загинув
Вчора, 29 квітня, близько селі Стара Скварява Жовківського району, сталася дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув водій мотоцикла та отримав травму пасажир. Про це інформують у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Близько 18:00 години надійшло повідомлення про те, що водій мотоцикла марки «Viper», 20-річний мешканець села Нова Скварява, рухаючись по дорозі не впорався з управлінням та з’їхав з дороги в кювет.
Внаслідок ДТП водій мотоцикла помер на місці події до прибуття швидкої медичної допомоги. 16-річний пасажир, також мешканець села Нова Скварява, отримав травму перелому ноги та був госпіталізований до Жовківської центральної районної лікарні.
Причини події встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі