На Львівщині на пожежі загинув чоловік

Обставини події встановлюються. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.
22 квітня о 06:30 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в м. Мостиська на вул. Галицька. Пожежа виникла в квартирі на першому поверсі двоповерхового житлового будинку.
До місця події негайно виїхало пожежно-рятувальне відділення 26 державної пожежно-рятувальної частини м. Мостиська, яке оперативно прибуло до місця виклику та приступило до ліквідації пожежі.
Під час проведення робіт з гасіння пожежі, в одній з кімнат рятувальники виявили тіло загиблого чоловіка. Як виявилось, загиблий чоловік, 1968 року народження, син власниці квартири. О 06:45 пожежу вдалось локалізувати, та о 06:46 повністю ліквідувати.
Внаслідок пожежі вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 1 кв.м.
До ліквідації пожежі залучили 3 чоловік особового складу та 1 одиницю спецтехніки.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
- У Львові чоловік ліг під колеса трамваю і загинув (ФОТО)
Коментарі