На Львівщині не розминулися два легковики: є потерпілі (фото, відео)
Сьогодні, 4 березня, близько 09:30 год., у селі Підгородне, Золочівського району, сталася ДТП, з участю двох легкових авто. Як повідомляє місцеве видання «Золочів.нет», за попередньою інформацією, двох людей каретою швидкої допомоги доправлено до лікарні. Причини ДТП з’ясовують правоохоронці.
З повідомлення прес-служби ГУ НПУ Львівщини, дорожньо-транспортна пригода трапилася на автодорозі «Тернопіль–Львів–Рава-Руська», у селі Підгороднє. Поліцейські встановили, що відбулося зіткнення «Мерседес Бенц», під керуванням 44-річного мешканця Золочева, та автомобіля «Фольксваген Пассат», яким керував 26-річний мешканець Золочівського району.
Внаслідок автопригоди, водії обох транспортних засобів отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
Зараз поліцейські з’ясовують обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
https://youtu.be/yzTaIYxDOOs
https://youtu.be/hpE6oA0Vzw8
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі