На Львівщині неповнолітній мотоцикліст зіткнувся з пасажирським по
Дитину госпіталізовано в одну з лікарень Львова.
Як повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області, ДТП сталася в суботу, 28-го липня, на залізичному переїзді в селі Старе Село, що в Пустомитівському районі.
«Встановлено, що сталося зіткнення кросового мотоцикла під керуванням 10-річного львів’янина та пасажирського поїзда зі сполученням «Київ – Івано-Франківськ». За словами машиніста, хлопець їхав в шоломі і на звукові сигнали не реагував», - зазначається в повідомленні поліції.
Дитину госпіталізовано в одну з лікарень Львова.
Наразі поліцейські встановлюють обставини ДТП, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Нагадаємо, що напередодні на Буковині товарний поїзд протаранив на залізничному переїзді мікроавтобус із 18-ма пасажирами в салоні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
- Зеленський не може знайти кандидата на посаду посла України в США, - Politico
- На Рівненщині пʼяний неповнолітній водій насмерть збив вагітну жінку
Коментарі