На Львівщині неповнолітнього підозрюють у вбивстві чоловіка
13 вересня, до лікарні Львова був доставлений 44-річний мешканець Нового Роздолу із травмами голови, спричиненими падінням. Про це інформує Поліція Львівської області.
За декілька днів, не приходячи до тями, чоловік помер.
Правоохоронці встановили, що до загибелі чоловіка може бути причетним 16-річний мешканець Нового Роздолу.
13 вересня, близько 1 години ночі, між неповнолітнім та його знайомим, які в цей час перебували перед входом до під’їзду одного з будинків по вулиці Лесі Українки, раптово виник конфлікт.
Неповнолітній завдав потерпілому удар рукою в обличчя, від якого 44-річний чоловік впав та вдарився головою об асфальт, внаслідок чого втратив свідомість. Потерпілий був доправлений у лікарню та госпіталізований у реанімаційне відділення, де 17 вересня, не приходячи до свідомості, помер.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили неповнолітньому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — обмеження волі на термін від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі