На Львівщині неповнолітня студентка опинилася в лікарні після вживання дурману
Наразі дівчина знаходиться у реанімаційному відділенні медичного закладу. Поліцейські встановлюють обставини події. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Миколаївське відділення поліції 12 вересня надійшло повідомлення з районної лікарні про те, що до них каретою швидкої допомоги доставлена невідома дівчина. Медики діагностували у пацієнтки отруєння дурманом та госпіталізували у реанімаційне відділення.
Поліцейські встановили особу дівчини. Нею виявилася 16-річна студентка одного із стрийських училищ, жителька Пустомитівського району.
З’ясовуються обставини, за яких вона отруїлася наркотичною речовиною. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У FT вважають, що переговори з Трампом принесли невдачу для Зеленського
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Розʼяснення про обмеження пільгових поїздок у Львові
- СБУ затримала двох зрадників, які звітували ворогу про наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині
Найчитаніше
- "На щиті" додому повертається молодий Захисник зі Львівщини
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- Комунальники зі Львова розповіли, що зараз побачили в старих будинках у центрі Києва (ФОТО)
- На фронті загинули два воїни з однієї громади Львівщини
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
Коментарі