На Львівщині п’яний пацієнт накинувся з кулаками на медиків
У понеділок ввечері, близько 18-ї год., стався черговий напад на бригаду Екстреної медичної допомоги під час виконання службових обов’язків. Про це повідомили на сторінці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у «Facebook».
Прибувши на виклик в село Туринка, Жовківського району, до чоловіка, який скаржився на запаморочення та втрату свідомості, медики побачили двох осіб — чоловіка і жінку — у стані алкогольного сп’яніння.
Бригада розпочала обстеження пацієнта та процес внутрішньовенних ін’єкцій, як тут жінка накинулася на медиків з нецензурною лайкою та погрозами розправи. Під час цього до тями прийшов пацієнт і кинувся на членів бригади з кулаками, застосувавши фізичну силу до лікарів, які надавали йому медичну допомогу.
«Випадки, коли люди, сфокусовані на допомозі пацієнту, потерпають від агресивно налаштованих інших членів родини чи тих, хто перебуває поруч з пацієнтом, на жаль, частішають. Ми категорично засуджуємо таку поведінку та вимагаємо якнайшвидшого розслідування! Пильно стежитимемо за розвитком справи щодо цього правопорушення», — повідомили лікарі.
На щастя, бригада в безпеці, на допомогу прибув наряд поліції.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
Коментарі